Gepost door Willem van Vugt op 28 december, 2011

Willem van Vugt
1. The Elder Scrolls V: Skyrim
De intro van Skyrim viel mij tegen. Alles ging traag, houterig en absoluut niet dynamisch. In feite is dat met het gehele spel ook zo. Maar ach, wat doet het er toe? Met Skyrim raak ik mezelf keer op keer kwijt in een gigantische wereld, ondergedompeld in een koude, melancholische sfeer. De huilende wind, de sneeuw, de dorre takken en het koude water... om te genieten. Het vechten met draken is fantastisch, de nieuwe aanpak van skills en perks werkt heerlijk en maakt het vechten gevarieerder dan ooit. Skyrim is de ultieme fantasiewereld op de Xbox 360.
2. Child of Eden
3. The Gunstringer
4. Beyond Good & Evil HD
Grootste tegenvaller: Dragon Age 2
Ik vind Dragon Age 2 absoluut geen slecht spel. In vergelijking met het origineel is het echter toch een tegenvaller. Het verhaal is in zichzelf best interessant, maar op het einde is er niets gebeurd dat echt belangrijk is. Waar het eerste spel over een grootste strijd verhaalt, gaat het in Dragon Age 2 vooral over persoonlijke verhalen. De nieuwe manier van vechten vind ik ook minder, net als de versimpelde en doorzichtige manier van gesprek voeren. Helaas.
|
Zelf zou ik het ong. zo doen denk ik, van de games die ik gespeeld heb uiteraard:
1. F1 2011 (Een van de beste en leukste race ervaringen die ik ooit in een game heb gehad).
2. Assassin's Creed Revelations (Het is weer AC, wat betekend een geweldige gameplay, verhaal vol mysteries en legendes en ditmaal 2 master Assassins, Ezio én Altaïr!).
3. Halo CE:A (Halo is nog altijd de shooter voor mij die ik altijd zal blijven spelen, ondanks dat shooters niet echt mijn ding zijn).
4. Battlefield 3 (Net als MW3 eigenlijk totaal geen game voor mij, maar ik was blij verrast door de graphics en de gameplay).
5. Saints Row the third (Wederom een weergaloos grappige game, met coole cutscenes en veel aanpassings mogelijkheden
Grootste tegenvaller: Forza Motorsport 4 (Forza 3 all over again, opzich geen slechte game, maar hier ga ik niet WEER 60 euro voor neertellen, daarbij opgeteld zit er in Forza totaal geen beleving, weinig gevoel voor snelheid, een levende wereld of spanning in de races...).