[ Registreer ]
[ Pass vergeten ]

Artikel: E3 2013: Xboxworld MS conference live coverage
Review: The Walking Dead
Review: Poker Night 2
Review: Far Cry 3: Blood Dragon
Review: Dead Space 3
Artikelen

E3 2013: Xboxworld MS conference live coverage E3 2013: Xboxworld MS conference live coverage
Xbox reveal: Xboxworld live coverage Xbox reveal: Xboxworld live coverage

Reviews

The Walking Dead The Walking Dead
Poker Night 2 Poker Night 2
Far Cry 3: Blood Dragon Far Cry 3: Blood Dragon
Dead Space 3 Dead Space 3
Sacred Citadel Sacred Citadel
Dishonored - The Knife of Dunwall Dishonored - The Knife of Dunwall
Motocross Madness Motocross Madness
Army of Two: The Devil’s Cartel Army of Two: The Devil’s Cartel

Meer Artikelen Meer Artikelen

Binnenkort beschikbaar op de Xbox LIVE Marketplace Binnenkort beschikbaar op de Xbox LIVE Marketplace
XBWRacing: Menno88 domineert finale en wordt kampioen XBWRacing: Menno88 domineert finale en wordt ka...
XBWRacing: Menno88 pakt dubbele zege op Sebring Raceway XBWRacing: Menno88 pakt dubbele zege op Sebring...
Mirror's Edge 2 aangekondigd - Coming when it's ready Mirror's Edge 2 aangekondigd - Coming when it's...
Fable 3 gratis te downloaden op Xbox Live Fable 3 gratis te downloaden op Xbox Live
E3 2013: Xboxworld MS conference live coverage E3 2013: Xboxworld MS conference live coverage
Microsoft geeft meer duidelijkheid over Xbox One Microsoft geeft meer duidelijkheid over Xbox One
Saints Row IV 'Super Dangerous Wub Wub Edition' Saints Row IV 'Super Dangerous Wub Wub Edition'
XBWRacing: AZT B tender en Menno88 winnen rit in Spanje XBWRacing: AZT B tender en Menno88 winnen rit i...
PES 2014 slaat next-gen consoles over PES 2014 slaat next-gen consoles over

Meer Nieuws Meer Nieuws

Releases juni Dag
 
Deadpool Deadpool 28
 
Releases augustus Dag
 
Disney Infinity Disney Infinity 20
The Bureau: XCOM Declassified The Bureau: XCOM Declassified 23
Splinter Cell: Blacklist Splinter Cell: Blacklist 23
Saints Row IV Saints Row IV 23
Lost Planet 3 Lost Planet 3 30
 
Releases september Dag
 
Grand Theft Auto V Grand Theft Auto V 17
FIFA 14 FIFA 14 26
 
Releases oktober Dag
 
Battlefield 4 Battlefield 4 29
 
Releases november Dag
 
Assasins's Creed 4: Black Flag Assasins's Creed 4: Black Flag 01

Meer Releases Meer Releases

Test Drive: Ferrari Racing Legends
 
Test Drive: Ferrari Racing Legends
 
Platforms
Xbox 360
 
Uitgever
Atari
 
Developer
Slightly Mad Studios
 
Genre
Arcade racer
 
Release datum
Xbox 360
Reeds verschenen
 
Waardering
Voldoende
Voldoende


 
Meer info Meer info
Welke (nieuwe) functie wil jij het liefst in de nieuwe Xbox?

Mooiere graphics, physics en geluid
60%
Langere en uitgebreidere singleplayers
30%
Meer en betere Xbox LIVE social functies
3%
Meer Kinect-opties en games
3%
Sneller dashboard met meer apps
3%
Uitgebreide video- en muziekservices
1%

Aantal stemmers: 225

[Sport] Basketball [Deel 2] (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) [Sport] Basketball [Deel 2]
Xbox One vs. PS4 (Xbox One Algemeen / Hardware) Xbox One vs. PS4
Het Weer [Deel 2] (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) Het Weer [Deel 2]
Funny Filmpjes [Deel 14] (The Green Mile) Funny Filmpjes [Deel 14]
Colin McRae: DiRT 3 (Xbox 360 Games Forum) Colin McRae: DiRT 3
[Onderzoek] Self-Service-Technologies (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) [Onderzoek] Self-Service-Technologies
De Grote Voetbaldraad [Deel 40] (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) De Grote Voetbaldraad [Deel 40]
De XBW-Backlog competitie 2013 (Xbox 360 Games Forum) De XBW-Backlog competitie 2013
Xbox LIVE Arcade Games [Deel 11] (Xbox 360 Games Forum) Xbox LIVE Arcade Games [Deel 11]
Waar erger jij je gruwelijk hard aan? [Deel 27] (The Green Mile) Waar erger jij je gruwelijk hard aan? [Deel 27]
E3 2013 (Xbox One Algemeen / Hardware) E3 2013
Battlefield 4 (Xbox One Games Forum) Battlefield 4
Funny Pics [Deel 30] (The Green Mile) Funny Pics [Deel 30]
De grote mobiele telefoons thread [Deel 7] (PC Algemeen, Internet & Mobile) De grote mobiele telefoons thread [Deel 7]
FIFA 13 Ultimate Team [Deel 6] (Xbox 360 Games Forum) FIFA 13 Ultimate Team [Deel 6]

Naar Forum Naar Forum

 
Gepost door Willem van Vugt op 05 juli, 2012
XBW Review: Test Drive – Ferrari Racing Legends

Test Drive: Ferrari Racing Legends is een nieuw spel dat deel uitmaakt van de succesvolle Test Drive franchise, maar er gek genoeg veel van verschilt. In deze review behandel ik niet alleen de verschillen, maar ook de kwaliteiten van Ferrari Racing Legends. Ik voorspel bij speciale licentieproducten als de deze altijd weinig goeds, en terecht meen ik. Kan ontwikkelaar Slightly Mad Studios, van onder andere Need for Speed: Shift, mij verrassen?


Voor ik van start ga: ben je fan van Test Drive Unlimited? En denk je dat dit spel een derde deel in de serie is? Helaas. Test Drive: Ferrari Racing Legends is een klassiek racespel op gesloten circuits. Er is geen open wereld en je kan geen credits verdienen om nieuwe auto’s te kopen. De naam Test Drive is het enige dat dit spel gemeen heeft met de andere twee games die op de Xbox 360 verschenen zijn. Des te meer heeft deze Test Drive te maken met de originele titels in de franchise.

Niet geheel onverwachts draait dit spel volledig om Ferrari’s. En zoals het woord Legends doet vermoeden, gaat het om de meest bijzondere modellen van Ferrari door de jaren heen. Bij het opstarten van het spel kan je kiezen voor een Campaign. Dit vind ik gek, want bij racen draait het toch immers om het bouwen van een carrière? Ferrari Racing Legends draait echter niet hier om, maar om het racen in bepaalde unieke scenario’s. De Campaign is in drie onderdelen opgesplitst, de Golden Era met klassiekers, de Silver Era met de bekendste modellen uit de jaren ’80 tot en met ’90 en de Modern Era, met alle moderne krachtpatsers. Elke Era kent een aantal Missions en elke Mission bestaat uit verschillende scenario’s. De scenario’s komen in uiteenlopende vormen neer op een aantal varianten, zoals het behalen van een bepaalde podiumplaats, het inhalen van een bepaald aantal tegenstanders of het verbreken van een bepaalde tijd. Elk scenario kent ook extra doelen, wanneer je die behaalt, ontgrendel je een nieuw voertuig dat je buiten de Campaign kan gebruiken.

Onmogelijke moeilijkheidsgraad

Test Drive: Ferrari Racing Legends begint extreem makkelijk in de Golden Era. Met twee vingers in de neus is het gemakkelijk om de eerste races te winnen. Pas halverwege de Golden Era wordt het wat uitdagender, maar uiteindelijk wordt het nooit écht moeilijk. Hoe anders zijn de Silver Era en Modern Era. Waar de Silver Era nog gematigd moeilijk begint en meer en meer onmogelijk wordt, is de Modern Era al vanaf de start heel, heel pittig. Zelfs wanneer je het spel op Easy instelt is de Modern Era een gigantische uitdaging die eerder zal frustreren dan motiveren. Na veel tegenslagen ontdekte ik pas hoe zeer de motivaties – beloning, etc. – om verder te spelen ontbreken in dit spel. Waar doe je het eigenlijk over? Behalve nieuwe auto’s en circuits is er niets te ontgrendelen in het spel. Doordat je losse scenario’s speelt in plaats van een carrière, kan je geen enkel verlies incasseren. Je zal elk scenario succesvol moeten afronden en dan is het klaar. Dit vind ik erg vervelend. Tegelijkertijd is dit ook heel dom, want elk scenario wordt ingeleid door een tekst die beschrijft hoe spannend het kampioenschap is en hoe goed je teamgenoot het wel niet doet. Híj is de man die je moet verslaan. Dat terwijl JIJ de vorige scenario’s misschien wel gewonnen hebt.

Afbeelding 11Afbeelding 22


 Pagina 1 van 2 >> 2Top ^ 


  • Fraaie cockpit-view
  • Gebalanceerde besturing


  • Kale circuits
  • Beperkte multiplayer
  • Te makkelijk...
  • ...en onmogelijk moeilijk


Voldoende
Test Drive: Ferrari Racing Legends had zo leuk kunnen zijn. Legendarische auto's op legendarische circuits in legendarische races. Maar neen, niets van dat krijg je. De circuits zijn er dan wel, maar ogen kaal. De auto's zijn er ook, maar het is toch raar om tegen alleen maar dezelfde auto's te racen. De scenario's zijn vreselijk suf en óf te makkelijk of véél te moeilijk. De latere races zijn zelfs onmogelijk moeilijk. Test Drive: Ferrari Racing Legends is alleen voor echte Ferrarifans.
0 lezer reviews voor deze titel

06/07/2012
Ja deze ga ik kopen voor de pc, 35 euro's
cryothic zegt:
06/07/2012
Dat van die beloningen is dus ook precies wat me na een half uur tot een uur gaat tegenstaan aan games zoals Dirt.

Het rijd leuk, het speelt leuk, maar de motivatie is binnen no-time weg. Ik wil een wagenpark opbouwen. Ik wil geld/punten verdienen waar ik wat mee kan. Niet domweg "je hebt nu 3 races gehaald, alsjeblieft, nieuwe auto, en iedereen om je heen rijd nu ook met die auto"

:(
09/07/2012
Gelukkig laat mijn game-instinct mij nooit in de steek en zag ik dit al aankomen vanaf dat het eerste screenshot werd vrij gegeven van deze game. :P

Toch knap dat iemand het is blijven spelen en er ook nog een review voor geschreven heeft!
Willem zegt:
11/07/2012
Haha, dankjewel Zumpelvelder.
Sen zegt:
11/07/2012
Dit spel lijkt me erg inspiratieloos. Het is totaal niet aansprekend en dat terwijl het vol zit met Ferrari's...
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Nog geen login? registreer je dan eerst.
 
nCode World Domination True