 |
 |
|
| |
 |
Dead to Rights II

In Dead to Rights 2, wat eigenlijk deel 'nul' is in de serie, gaat politieagent Jack op zoek naar een ontvoerde rechter. Tijdens zijn zoektocht komt hij achter de nodige corruptie en oplichterij in Grant City waardoor voor hemzelf alleen maar wordt bevestigd waarom zijn hond Shadow de enige is die hij vertrouwd. Wederom gaat de rechtschapen Jack er op uit om het onderste uit de beerput te helen en de criminaliteit voor eens en altijd op te rollen en de rechter te redden.
Uiteraard bevat het spel dezelfde actie als deel 1, enkel beter en meer. Zo is er meer Shadow actie en is het dit keer mogelijk om Shadow, terwijl jij bezig bent om iemand te molesteren, een andere vijand te laten aanvallen. Jack kan nu ook nog meer bewegingen en kan nu meerdere vijanden tegelijk aanvallen en ook nog eens van alle richtingen middels een nieuw 360 graden systeem. Natuurlijk is Jack zijn oude vertrouwde ontwapeningen ook niet vergeten en in Dead to Rights 2 zijn deze nog stoerder dan voorheen, ook kan hij nog steeds, net als Max Payne, zijn vijanden in bullet-time te grazen nemen.
Op het gebied van vuurwapens gaat Jack ook een stapje hoger, dit keer kan hij ook de echte explosieve wapens zoals molotovs en raketlanceerders gebruiken. Daar blijft het echter niet bij, want in Dead to Rights 2 kan Jack ook voorwerpen uit de omgeving als wapen gebruiker. Denk hierbij aan stalen buizen en zelfs zwaarden!
|
 |
|
|
 |
Meer Afbeeldingen
|
 |
|
01/11/05 - XBW Review: Dead to Rights 2
30/03/05 - Zestal nieuwe screenshots uit Namco's Dead to...
07/03/05 - Wederom nieuwe screens uit Namco' s Dead to R...
25/02/05 - Tien nieuwe beelden uit Dead to Rights 2: Hel...
09/02/05 - Nieuwe screenshots en filmpjes uit Namco's De...
|
 |
|
|
|
|
|
Managed hosting by True.nl