 |
 |
|
| |
 |
Raze's Hell

Raze's Hell is een derde persoons shooter met een behoorlijk maf tintje. De fantasiewereld van de hoofdpersoon is overgenomen door kwaadaardige, maar schattige vijanden. Het is jouw taak als Raze, een monsterlijke anti-held om zonder geweten de schattige wezens terug te sturen naar waar ze vandaan komen. Hun leider, de wrede en verknipte Prinses, zorgt er voor dat de schattige Kewlett's iedereen haar verwrongen idee van utopia hardhandig opleggen. Raze zal naarmate zijn strijd vorderd ondersteuning krijgen van de andere inwoners van de planeet en dichter en dichter bij Kewtopia komen om daar de ware aard achter de invasie te onthullen.
Zoals je al begrijpt is Raze's Hell doorspekt van maffe humor en verwijzingen naar de hedendaagse wereld waarin zo veel schattige idolen te vinden zijn met kwade motieven. In 20 levels, die zich af spelen in surrealistische buitenaardse landschappen en gevechten op grote schaal, moet Raze Hell een aardige actiegame worden waar je ook om kunt lachen. De vijanden zullen niet dom zijn en dragen wapens zoals de dodelijke jack-in-the-box, lolly-bijlen en konijnenlanceerders! Raze zelfs zal meer dan toen verschillende organische wapens hebben, maar niet alleen schietend zijn missies tot een goed einde kunnen brengen. Ook door te sluipen zal hij voorbij zijn vijanden kunnen komen.
Alsof dat nog niet alles was zijn er talloze minigames te vinden, cooperatieve speelmodi, Xbox Live support in verschillende spelmodi en uiteraard split-screen multiplayer.
|
 |
|
|
 |
Meer Afbeeldingen
|
 |
|
21/12/04 - Majesco brengt maffe actietitel Raze's Hell n...
|
 |
|
|
|
|
|
Managed hosting by True.nl