Gepost door Willem van Vugt op 24 februari, 2009Microsoft en Madame Tussauds starten Halo Wars promotie
Coen Swijnenberg en Sander Lantinga van het BNN-programma De Coen en Sander Show op 3FM hebben vandaag het eerste levensgrote beeld van een gamespersonage in Madame Tussauds ooit onthuld. Het gaat om niemand minder dan de Master Chief, de held uit Halo en de twee vervolgen daarop. Het beeld is ruim twee meter hoog en weegt meer dan 500 kilo. Net als in het echt, eigenlijk! Master Chief zal tot 15 april te bezichtigen zijn in Madame Tussauds te Amsterdam, waar je op vertoon van jouw Halo Wars exemplaar 50% korting krijgt op het tweede kaartje. Neem dus zeker je broertje, zusje of één van je ouders mee! Overigens zie je op de foto's wel twee maal de Master Chief. Nou, die ene zonder wapen, die is hardstikke nep. Is gewoon een mens in een raar pakkie.
Gelijk geef ik je, die luit verkrachten al die plaatjes man. Echt, BNN vind ik drie keer niks zonder Bart. Dit is een van de redenen waarom ik geen lid word van een zender die elk jaar meer leden moet hebben. Link kan van mij om die reden de pot op, want als presentatoren van zowel BNN als Link op dit soort manieren aandacht vragen houd voor mij het plezier wel op.
Jullie zijn zo te horen geen 3FM luisteraars. Coen en Sander zijn echt de shit! Die jongens leiden een doelloos radio leven vol humor en zijn er tevreden mee ook. 1 van de talentjes die ze onder andere hebben groot gebracht is Fillemon!
Anyway, cool combo, mijn favorite DJ's en 1 van mijn favorite game characters!