Gepost door Mirik Smit op 13 augustus, 2009Eerste screenshots van Prison Break videogame van Zootfly
Fans van de Prison Break televisieserie hebben ook een interactieve versie van de show om naar uit te kijken. In de rol van Tom Paxton zullen zijn de thema's in de spannende serie nog eens dunnetjes over kunnen doen. Het spel speelt zich af in Fox River State Penitentiary, waar Tom Paxton heengestuurd is om uit te vinden waarom Michael Scofield, de held uit de tv-serie, de cel in is gegaan. Het spel loopt dan ook parellel aan de gebeurtenissen in het eerste seizoen van de serie en je komt een assortiment aan bekende figuren tegen. Je zult in het spel moeten sluipen, maar ook vechten en klimmen in talloze locaties bekend uit de serie. Check hier onder de eerste shots, release is in de aankomende maanden.
Milk anyone? Dit is een game die niet bedoeld is om daadwerkelijk leuk mee te kunnen game voor ons (core) gamers. Gewoon puur om geld te verdienen, net als de 50 cent games. Wedden dat deze game verschrikkelijk goed gaat verkopen?
Hmm, goed gaat verkopen lijkt me stug..
Als ze slim zijn gaat het spel alleen over seizoen 1, die was tenminste nog tof. Daarna word het met de seizoen slechter helaas..
Als ze het heeeel goed uitwerken kan het nog wat worden, maar heb er enigzins een hard hoofd in.