Gepost door Mirik Smit op 07 december, 2009Electronic Arts kondigt officiëel horrortitel Dead Space 2 aan
De eerste Dead Space titel werd door iedereen goed ontvangen en was onze favoriete titel van 2008. Kort hierna was het al geen geheim meer dat een vervolg in ontwikkeling was. Vandaag kondigt EA officiëel het vervolg in de serie aan. Isaac Clarke, de held uit het eerste deel, zal terugkeren om een nieuw gevecht tegen de necromorphs te leveren met nieuwe wapens, epische 'Zero-G' omgevingen en verrassende plottwists (dankzij de machtige schrijver Richard Morgan?). We houden jullie op de hoogte van verdere details. Release niet bekend, maar verwacht het spel ergens eind 2010. Hier onder de eerste concepttekening, onthuld voor GameInformer magazine, die de scoop hebben.
Dan heb ik nog mooi tijd om het eerste deel uit te spelen. Ik weet niet, maar ik ben er (ergens op de helft van het spel) mee gestopt. Het kon me niet echt meer boeien. Denk dat ik binnenkort maar eens overnieuw begin met Dead Space om de 'feeling' weer te krijgen.
Ik heb het niet zo op griezelspellen, alhoewel ik het spanningseffect wel heel tof vind. heb de demo gespeeld, daarna zo bang voor dit spel dat ik absoluut nooit dit spel ga spelen
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen. Nog geen login? registreer je dan eerst.