 |
 |
|
| |
 |
Gepost door Mirik Smit op 08 december, 2009
Setje screenshots van nieuwe karakters uit Final Fantasy XIII
Op Famitsu.com zijn een aantal nieuwe screenshots verschenen van Final Fantasy XIII. In de beelden zijn een aantal nieuwe karakters te bekijken, ongetwijfeld de moeite voor mensen die niet kunnen wachten en alles willen zien van het spel.

Final Fantasy XIII is het nieuwe deel in de wereldberoemde Japanse role-playing saga en zal een nieuwe standaard moeten zetten voor presentatie, geluid en gameplay. Spelers zullen een emotionele ervaring beleven in een meeslepende verhaallijn waarin een intrigerende verzameling aan karakters de kracht moeten vinden om hun vervloekte lotsbestemming te overstijgen en te vechten voor waar ze in geloven. Dit zullen ze doen met het geëvolueerde ‘Ultimate Active Time Battle’ systeem, waarmee spelers de vrijheid hebben om meerdere commando’s uit te voeren in een enkele beurt en daarmee sneller te spelen of in één maal een krachtige aanval uit te voeren, afhankelijk van de vijanden en situatie.
Ook zullen gamers met de gloednieuwe ‘Paradigms’ het gevecht kunnen veranderen in hun voordeel. Zo kun je hiermee je verschillende karkaters één van zes speciale rollen toedienen in een gevecht om zo offensieve en defensieve krachten strategisch te gebruiken in een strijd tegen een overmacht. Een nieuwe ‘Gestalt Modus’ zal het mogelijk maken om krachtige Eidolon/avatars op te roepen om zo gigantische schade aan vijanden toe te kunnen brengen met een simpele druk op de knop.
Het spel komt op 9 maart van het jaar 2010 uit.
Meer Info
|
 |
|
|
 |
|
18/05/10 - Square-Enix: "Final Fantasy Versus XIII het l...
14/02/10 - Meer details Europese 120 en 250GB bundels Fi...
12/02/10 - X10: Check details van Xbox 360 Final Fantasy...
02/02/10 - Square Enix' Final Fantasy XIII op 3 DVD's vo...
22/01/10 - Check foto van 'Limited Edition' van Square's...
|
|
|
|
Managed hosting by True.nl