 |
 |
|
| |
 |
Gepost door Mirik Smit op 23 december, 2009
Maak je eigen masker voor EA's Army of Two: The 40th Day
Op de Armyoftwo.com website kun je nu ook een eigen masker ontwerper voor de spelkarakters in Army of Two: The 40th Day. Neem dan ook snel een kijkje naar de beelden hier onder om te besluiten of je dat doet of niet voordat je het spel in huis haalt. Moet je wel iets moois maken natuurlijk!

In Army of Two: The 40th Day stappen gamers weer in de schoenen van de twee huurlingen Rios en Salem die samen coöperatief een avontuur tegemoet gaat. Dit maal zullen ze moeten overleven en overwinnen in een stad onder vuur. Een ramp van epische proporties treft Shanghai in China en Rios en Salem bevinden zich midden in de verkeerde plaats en op verkeerde tijd. Gelukkig is hun tactische tweemans-gevechttechniek ver gevorderd en zullen ze beter dan ooit samen kunnen werken. Ondertussen zul je moeten uitvinden wat er in Shanghai aan de hand is en wat het geheim van de 40e dag is. De nieuwe coöperatieve bewegingen die je uit kunt voeren zullen nieuwe strategische keuzes voor de speler openen zodat er een grotere, betere en meer organische ervaring te ontdekken is in Army of Two: The 40th Day.
Army of Two: The 40th Day komt op 12 januari uit in Amerika. Check hier onder de nieuwe beelden en download de demo van de Xbox Live marktplaats.
Meer Info
|
 |
|
 |
|
23/02/10 - Trailer van Army of Two 2 'Chapters of Deceit...
09/02/10 - XBW Review: Army of Two The 40th Day
05/01/10 - Multiplayer trailer te bekijken voor Army of ...
17/12/09 - Demo Army of Two: 40th Day te downloaden van ...
14/12/09 - 17 december demo van Army of Two: 40th Day te...
|
|
|
|
Managed hosting by True.nl