Gepost door Mirik Smit op 11 februari, 2010Activision's kwartaalresultaten bevestigen nieuwe CoD, Ride
Activision heeft in zijn kwartaalresultatenrepportage wederom bevestigd dat er een nieuwe Call of Duty titel, Guitar Hero, Spider-man en Ride titel uitkomen tegen het einde van dit jaar voor de consoles. De tweede Ride titel is een verrassing, aangezien het eerste deel alles behalve goed ontvangen werd meet de skateboard accessoire. De rest is niet erg verrassend en we houden je op de hoogte van de aankondigingen. Ook zal er een multiplayer beta van de racetitel Blur uitkomen voordat het spel in de winkels ligt in de komende maanden.
Meende al ergens te lezen (geruchten?!) dat Infinity Ward los van Activision een shooter wil uitbrengen. Dus een MW3 van activision/IW staat dus nog helemaal niet vast.
Activision mag alleen maar blij zijn met IW. Aangezien ze de wens voor "moderne" shooter als Modern Warfare 1 en 2, als idee eerst afbrandde.
@SuBruo:
Je doet maar, ik verheug me ziekelijk hard op een nieuwe van treyarch. Met Cod:Waw heb ik me langer vermaakt dan MW2, die mij nu al keihard verveelt door de grote frustratie van de zielige online gameplay. Had ik bij waw vrij weinig last van, paar glitches maar die werden ook regelmatig opgelost, beter dan MW2.