 |
 |
|
| |
 |
Gepost door Jelmer Riemersma op 09 februari, 2012
Halo 4-campaign op moment speelbaar 'van start tot finish'
De campaign van Halo 4 is op dit moment speelbaar 'van start tot finish'. Dat schrijft Frank O'Connor, Halo Franchise Development Director bij 343 Industries, op halo.xbox.com.
"Vanzelfsprekend hebben we al een lange tijd serieus aan de game gewerkt, maar het begint nu allemaal best echt voor mij te voelen", schrijft O'Connor. "[De] campaign is speelbaar van start tot finish en multiplayer is al een tijdje draaiende." O'Connor wijst er wel op dat we 'speelbaar' "niet moeten verwarren" met 'compleet' of 'gepolijst'.
Volgens de Franchise Development Director krijgen we "snel genoeg" meer van Halo 4 te zien. "Het lanceren van een game is een enorme onderneming, waarbij letterlijk honderden mensen over de hele wereld voorbereidingen treffen en aan het plannen zijn om er zeker van te zijn dat ieder aspect, van de box art tot matchmaking, foutloos uitgevoerd wordt. En als dit langzaam lijkt [te verlopen], onthoud dan dat er een plan en een proces is, en dat jullie Halo 4 snel genoeg zien."
Mogelijk wordt eind deze maand meer informatie rond Halo 4 vrijgegeven. Het Finse gametijdschrift Pelaaja meldde onlangs dat Halo 4 mogelijk tijdens het Spring Showcase-evenement, dat op 29 februari en 1 maart in San Francisco plaatsvindt, getoond zal worden. Halo 4 staat gepland voor een release ergens aan het eind van 2012.

Meer Info
|
 |
|
18/05/12 - Korte video met wat multiplayer gameplay & in...
16/05/12 - Halo 4 multiplayer info en details van extras...
15/05/12 - Microsoft doet box art Halo 4 uit doeken
13/05/12 - Tweetal "nieuwe" vijanden uit Halo 4 onthuld ...
30/04/12 - Live action internetserie rond Halo dit najaa...
|
|
|
|
Managed hosting by True.nl
want zie gebeuren dat dit een titel wordt waar ze snel geld aan willen verdienen en toch zal tegenvallen