 |
 |
|
| |
 |
Gepost door Jordi Bauw op 08 februari, 2004
XBW Review: The Simpsons: Hit and Run!
Vandaag hebben we een gloednieuwe review van The Simpsons: Hit and Run voor je. Hit and Run zet de familie Simpson neer in een kinderlijke versie van Grand Theft Auto. Zijn ze hierin geslaagd, of is het een mislukking? Ga met ons, Homer, Lisa, Marge en Bart mee naar Springfield om te kijken of dit spel de serie eer aan doet.
The Simpsons hebben eigenlijk geen introductie nodig. Al jaren beleeft deze rare familie uit Springfield de meest leuke en rare avonturen. De serie is zelfs zo populair dat beroemde sterren maar wat graag eens in de serie willen zitten. Laatst was bijvoorbeeld Tony Blair te zien als karakter, alhoewel we betwijfelen of hij dat ook echt wou. In Nederland zijn The Simpsons niet zo populair als in Amerika, maar velen kennen de serie ondanks dat toch erg goed. Vooral de uitspraken van Homer Simpsons zijn erg bekend, zoals het beroemde ‘do’h!’. Humor staat voorop in The Simpsons, en dat betekent dat we verwachten dat Hit and Run een grappig spel is. Gelukkig weet ontwikkelaar Radical Entertainment precies hoe je een spel grappig maakt, en dat zie je meteen in deze nieuwe titel.
Ben je een groot Simpsons fan, of wil je gewoon weten of dit misschien een leuk spel is voor in je verzameling? Lees dan snel de review door hieronder of op het logo te klikken.
XBW Review: The Simpsons: Hit and Run
Meer Info
|
 |
|
16/09/03 - Minderjarige Lisa rijdt al auto in The Simpso...
27/08/03 - Apu te zien in nieuwe The Simpsons: Hit and R...
20/08/03 - Aantal nieuwe The Simpsons: Hit and Run screens
23/07/03 - Verse screenshots uit The Simpsons: Hit and Run
25/04/03 - Vivendi screens: The Simpsons Hit & Run
|
|
|
|
Managed hosting by True.nl