Gepost door Jordi Bauw op 27 februari, 2004Derric slaat zijn vijanden in elkaar op nieuwe Breakdown screens
Vandaag hebben we weer wat nieuwe screenshots uit Namco's aankomende ‘person beat 'm up/shooter'. Velen kijken vol verwachting uit naar dit spel, en ook de pers (inclusief wijzelf) is enthousiast over dit unieke spelconcept. Breakdown lijkt een uniek spel te worden waarin het verhaal een grote rol speelt.
Breakdown combineert in feite de beste elementen van een shooter en een fighter, maar het vechtgedeelte heeft duidelijk de overhand. Je speelt het karakter Derric, die belandt in een wereld in rep en roer omdat een kernaanval een verschrikkelijke ramp aan heeft gericht. Geleidelijk ontdekt Derric het duistere geheim achter zijn verleden en bovenmenselijke krachten evenals de aanleiding tot de aanval. Een leger van gemuteerde supersoldaten staan tussen hem en de waarheid. Dat wordt knokken geblazen!
Hopelijk zet Namco een unieke titel neer met deze aankomende shooter. Het beloof in ieder geval een avontuurlijk reis naar het paranormale en ongelofelijke te worden. Lees meer over de titel in het interview dat wij hadden met de ontwerper van het spel : Hirofumi Kami. Verwacht het spel rond juni van dit jaar in de winkels. Zie hier beneden de nieuwste screenshots.
Ik begrijp er niks meer van. De pers enthousiast? Ik krijg juist telkens het idee, dat het idee wel leuk is maar dat het uiteindelijke spel toch niet zo is....
Het spel wordt waarschijnelijk toch niets zoals zo veel titels, en first person fight lijkt me al helemaal niets. Ze moeten voortaan alleen maar echte games maken en niet van die rotzooi die ook nog eens heel duur is!!!
Sorry hoor, maar ik heb het spel en het is echt een super spel, de hele interactie met de omgeving is goed omdat je nu eindelijk echt ledematen het werk ziet doen. Deuren openen, iets eten, je ziet echt je handen het werk doen, ook ammo van soldaten oppakken e.d.. Verder is het vechten in first person goed uitgewerkt en het verhaal erg boeiend. De omgevingen zijn soms een beetje saai, maar er gebeurt wel vanalles in, een hele dynamische game waar veel ontwikkelaars van kunnen leren. Ik kreeg hetzelfde gevoel toen ik het voor het eerst speelde als bij de eerste keer Halo, zo'n wow factor zit er in. En het heeft ook een beetje een Metal Gear Solid sfeer, je moet echt niet naar screens kijken maar het zelf spelen.
Dit is eindelijk een keer iets anders dan first person shooting dit is voor het eerst dat je zo kan vechten ik weet niet of het een goed spel wordt maar ze maken wel een keer iets anders.
ik vind dat het er wel leuk uitziet lijkt me ook leuk om te spelen en boris van de pu had em op de tokyo gameshow gespeeld en toen vond die het ook erg leuk
Het is nog niet af, vergeet dat niet..! Er kan nog veel veranderen de gameplay is orgineel en op dit moment kun je alleen de graphics beoordelen aan de hand van die screenshots..!
Het eind product kan nog een hoop afwijken van deze 0.5 version!
ehm McRed het spel is al af, hijs al uit in japan, ik kan het weten, hij hoeft alleen nog naar europa gebracht te worden met wat textvertaling e.d. maar die ik speel is al engels gesproken (alleen nog Japanse menu en keuze texten).