[ Registreer ]
[ Pass vergeten ]

Artikel: XBW Podcast 7: Bring the Payne
Review: Sonic the Hedgehog 4: Episode 2
Review: FIFA 12
Review: Trials Evolution
Artikel: XBW Podcast 6: E3 en Arcade games
Artikelen

XBW Podcast 7: Bring the Payne XBW Podcast 7: Bring the Payne
XBW Podcast 6: E3 en Arcade games XBW Podcast 6: E3 en Arcade games
E3 2012: de persconferenties en aanwezige games E3 2012: de persconferenties en aanwezige games
XBW Podcast 5 - Black Ops 2: Vernieuwing? XBW Podcast 5 - Black Ops 2: Vernieuwing?

Reviews

Sonic the Hedgehog 4: Episode 2 Sonic the Hedgehog 4: Episode 2
FIFA 12 FIFA 12
Trials Evolution Trials Evolution
Shank 2 Shank 2
Kinect Star Wars Kinect Star Wars
The Witcher 2: Assassins of Kings The Witcher 2: Assassins of Kings

Meer Artikelen Meer Artikelen

Teaser van Tomb Raider-reboot Teaser van Tomb Raider-reboot
Prachtige nieuwe screenshots van de RPG Of Orcs and Men Prachtige nieuwe screenshots van de RPG Of Orcs...
Verhaaltrailer van goede ogende XBLA side-scroller Deadlight Verhaaltrailer van goede ogende XBLA side-scrol...
Derde trailer van Eden Games' Test Drive: Ferrari Racing Legends Derde trailer van Eden Games' Test Drive: Ferra...
'Boss' gameplay trailer van beat 'm up Lollipop Chainsaw 'Boss' gameplay trailer van beat 'm up Lollipop...
Lees de leuke punten uit Bungie's maffe contract met Activision Lees de leuke punten uit Bungie's maffe contrac...
Inversion uitgesteld naar juli Inversion uitgesteld naar juli
Aankondigingstrailer van Harry Potter for Kinect Aankondigingstrailer van Harry Potter for Kinect
XBLA-titel Bang Bang Racing verschijnt op 6 juni XBLA-titel Bang Bang Racing verschijnt op 6 juni
Anarchy Reigns tot nader order uitgesteld Anarchy Reigns tot nader order uitgesteld

Meer Nieuws Meer Nieuws

Releases mei Dag
 
Mad Riders Mad Riders 30
Game of Thrones Game of Thrones 31
Test Drive: Ferrari Racing Legends Test Drive: Ferrari Racing Legends 31
 
Releases juni Dag
 
Virtua Fighter 5 Final Showdown Virtua Fighter 5 Final Showdown 06
Bang Bang Racing Bang Bang Racing 06
Babel Rising Babel Rising 13
Lollipop Chainsaw Lollipop Chainsaw 15
Steel Battalion: Heavy Armor Steel Battalion: Heavy Armor 22
Spec Ops: The Line Spec Ops: The Line 29
London Olympics 2012 London Olympics 2012 29

Meer Releases Meer Releases

Wat vind je van de XBW.nl podcast?

Gaaf, ga zo door!
23%
Wel aardig.
11%
Ik vind er niets aan.
7%
Geen idee, ik moet nog luisteren!
24%
Het interesseert me niet.
36%

Aantal stemmers: 104

FIFA 12 Ultimate Team [Deel 10] (Xbox 360 Games Forum) FIFA 12 Ultimate Team [Deel 10]
Harry Potter for Kinect (Xbox 360 Games Forum) Harry Potter for Kinect
DiRT Showdown (Xbox 360 Games Forum) DiRT Showdown
League of Legends (PC Gaming) League of Legends
Advertentieproef, acht dagen (Xboxworld.nl : Frontpage en forum discussie) Advertentieproef, acht dagen
Diablo 3 (PC Gaming) Diablo 3
Het Grote Voetbalshirt Topic [deel 4] (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) Het Grote Voetbalshirt Topic [deel 4]
Ghost Recon: Future Soldier (Xbox 360 Games Forum) Ghost Recon: Future Soldier
Kutmoment / Beste moment van de dag [Deel 83] (The Green Mile) Kutmoment / Beste moment van de dag [Deel 83]
[Muziek] Dance, House, Electro, Techno [Deel 2] (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) [Muziek] Dance, House, Electro, Techno [Deel 2]
Dead Or Alive 5 (Xbox 360 Games Forum) Dead Or Alive 5
Het Grote Pats Topic [Deel 62] (The Green Mile) Het Grote Pats Topic [Deel 62]
Dragon's Dogma (Xbox 360 Games Forum) Dragon's Dogma
Tomb Raider (Xbox 360 Games Forum) Tomb Raider
Fitness en aanverwanten [Deel 7] (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) Fitness en aanverwanten [Deel 7]

Naar Forum Naar Forum

 
Gepost door Mirik Smit op 02 maart, 2005
Nog meer ondersteuning uit Japan voor de volgende Xbox!

Microsoft is behoorlijk op dreef en kondigt vandaag, na een verassende aankondiging vorige week dat de geestelijke vader van Final Fantasy aan Xbox 2 RPG’s werk, dat ook Yoshiki Okamoto’s Game Republic en Tetsuya Mizuguchi’s Q Entertainment vanaf nu exclusieve producten zullen ontwikkelen voor het aankomende volgende generatie Xbox platform van Microsoft.


Misschien zijn deze helden hier in Europa niet direct bij ons herkenbaar, maar zoals wij hier Peter Molyneux kennen, zijn deze twee mannen in Japan niet minder dat erkende scheppers van enkele geweldige franchises. Zo zit Okamoto al 20 jaar in de game-industrie en heft franchises zoals Street Fighter en Resident Evil ontwikkeld. Mizuguchi is niet minder bekend in Japan met de creatie van onder andere SEGA Rally Championship,Rez en Space Channel 5 en creërt nu Lumines voor de PSP. Daar zitten natuurlijk franchises tussen die ook wij, Europeanen als een cultuurbegrip zien. Moet je je voorstellen hoe dat in Japan zit? Het is jammer dat de voormalige uitgevers van deze mannen hun spellen, zoals Konami en Capcom zich nog niet volledige achter Xbox scharen, maar wie weet volgen ook aankondigingen die bekend maken dat de grote Japanse uitgevers het volgende platform van Microsoft meer zullen ondersteunen.

Momenteel is het achter duidelijk dat Microsoft vooral nieuwe studio’s waar legendarische videogameproducenten zitten wil strikken om voor Xbox 2 te ontwikkelen. Dit zal bijzonder veel gewicht hebben in Japan zelf, waar de Xbox momenteel niet meer is dan een kleine vlek in de videogamemarkt. Met namen zoals Hironobu Sakaguchi van Mistwalk er Studios, Yoshiki Okamoto van Game Republic en Tetsuya Mizuguchi van Q Entertainment zal de Japanse wereld hopelijk meer open staan voor titels die voor de volgende Xbox geproduceerd worden. Wat de twee nieuwe supporters van Xbox 2, Okamoto en Yoshiki, zullen maken is nog niet bekend. Wel weten we natuurlijk uit het vorige bericht dat Hironobu Sakaguchi werkt aan twee role-playing titels. Een serieus en eentje iets minder serieus. Nieuwsgierig hoe de spellen van deze drie legendes er uit gaan zien? Anders wij wel!

We houden je op de hoogte en verwachten meer over deze spellen op de aankomende Electronic Entertainment Expo, de grootste gamebeurs in de wereld, op 17 tot 20 mei.


23/05/12 - Rechter VS: "Mogelijk importban op 360 door d... 02/04/12 - Microsoft kondigt Chrome-controllers aan voor... 28/03/12 - Xboxworld.nl enquête: help mee aan de dooront... 10/01/12 - Xbox 360 wereldwijd 66 miljoen keer over toon... 24/11/11 - Nieuwe Xbox 360 dashboard update te downloade...
VooDoo300 zegt:
02/03/2005
ziet er goed uit
02/03/2005
Je weet maar nooit met die rare Jappen, maar ik hoop het voor Microsoft dat het aanslaat.
02/03/2005
jeeeeeej, go microsoft :p
Xmaster zegt:
02/03/2005
mooi, een beetje support uit die hoek kan de Xbox wel gebruiken.. nu het apparaat zelf nog.. ben benieuwd of ie klein en stijlvol genoeg is voor de Japanners.
Willem zegt:
02/03/2005
men, dit de Xbox 2 word de console.
ik bedoel, als het grote 'games' japan zich al flink met de Xbox2 gaat bemoeien. deze console gaat de wereld ownen
Yi-Long zegt:
02/03/2005
Waarom wachten op de E3? De XBOX2 zal deze maand al getoond worden aan de pers... :)
Goed nieuws in ieder geval dat er nu meer japanse ontwikkelaars zich achter Microsoft opstellen...
Andad zegt:
02/03/2005
Japaners kopen toch wel de PS3, wie je dan ook aan steld, ze hebben gewoon een hekel aan microschoft. Logische ook.
02/03/2005
Hopelijk zorgt dit ervoor dat de Xbox 'Next' toch wat populairder wordt in 'Het land van de rijzende zon':p

Microsoft verdient dat in-ieder-geval wel na zoveel goede producten!!!:)
Lancher zegt:
02/03/2005
Whahaha... je bedoelt de onwikkelaars verdiennen dat, want een console verkoopt ook na zijn games hoor;):)..... maarja lijkt me wel vet... kijk er nara uit:)
FabianNL zegt:
02/03/2005
"Een serieus en eentje iets minder serieus."

uh...ja... zit een vershil tussen serieus en vrolijker/fantasierijker hoor, vind ik... al ligt het er een beetje aan hoe je het bekijkt....

maarja.. mooi nieuws iig weer! 3)
Berrie zegt:
02/03/2005
Klinkt goed!
exilim zegt:
02/03/2005
Dat wordt nog wat, wordt straks de xbox 2 nog meer verkocht in japan dan de ps3(wat heel onwaarschijnlijk is hoor) maar alleen het idee:P
Mirik zegt:
02/03/2005
yi long van welke 'bronnen' heb je dat dan?
WjL zegt:
02/03/2005
dat vroeg ik me dus ook nou net af.. nog niet van gehoord dat ze die binnenkort zullen presenteren!
-Xray- zegt:
02/03/2005
mss denkt hij aan die Developer's beurs toestand deze maand, ik ben alleen de naam ervan kwijt.

ontopic: Het zal me werkelijk een worst wezen of die Japanners spellen gaan maken voor de Xbox 2, ik koop ze waarschijnlijk toch niet. Leuk voor de fans natuurlijk.
Jeroen zegt:
02/03/2005
Ik zal helemaal een gat in de lucht springen als Hideo Kojima een exclusief project voor de Xbox zou ontwikkelen. Hij stopt immers zelf met de Metal Gear Serie.

Maar deze man zal wel té veel dollartjes opeten van Ome Bill :+
AvanGarde zegt:
02/03/2005
TALENT KUN JE NIE KOPEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
Barcode zegt:
02/03/2005
ja maar als je er op deze manier aan kan komen is het wel mooi ;)

ontopic: wauzers!!! egt wel goed nieuws*)*)
Levathian zegt:
02/03/2005
goed gedaan van Microsoft
Victor zegt:
02/03/2005
Het gaat steeds beter met de plannen voor de xbox 2.3)
02/03/2005
@-Xray-

Bedoel je GDC..maar ik denk het persoonlijk niet dat daar de nieuwe consoles worden gepresenteerd.
02/03/2005
@ Kobolt, waarschijnlijk van Spong, aangezien die site deze week het gerucht in de wereld geholpen heeft dat de Xbox 2 in maart wordt getoond.
FeaR zegt:
03/03/2005
Microsoft leert van zn fouten, en lost het meteen op door Japanners te zoeken, want Japanse steun hebben ze duidelijk nodig voor de sales

go go MS its your birthday :)
03/03/2005
maar... ze maken ook nog voor ps hoor. ik weet niet dat die jappen bij microsoft in "de smaak" zullen vallen. en ik weet bijna wel zeker dat de xbox niet "bekender" word dan de ps in japan.
maar altijd leuk voor de xboxers. wat japanse ownage in je xdoos. hopelijk krijg je dan betere rpg's dan fable enzo...
we zien het wel in the furure.
trouwens.. alles lijkt zo in gevecht tussen ps en xbox. maar dat valt volgens mij reuze mee. het word gewoon opgehypt. oa door mensen die geen "respect" hebben voor de andere consoles. dat vind ik zo triest..... ik dwaal wel heel erg af heh. ik moet maar ff stoppen nu. moet ik het ook echt doen heh. ok END!!!!
Vengo zegt:
03/03/2005
Noh, nog beter! Alleen nu nog moeten we weten wat ze gaan ontwikkelen.

Het lijkt idd. wel erg veel op een gevecht tussen de xbox en ps2. Maar daar zorgt concurrentie voor, helaas. De meesten kunnen geen 2e console veroorloven, volgens mij.
Dan zijn sommigen soms pro xbox en contra ps. Daar valt helaas aan niets te doen.

Je kunt alleen niet zeggen de xbox is beter dan ps2. Je moet ook kijken naar de games. Overigens zijn dit meningen en dus subjectief. Je kunt niet zeggen dat de ene console beter is dan de andere. Ook de games maken een console. Bij de een past gewoon, bij de ander een gamecube of ps2 en bij weer een ander alleen een pc of gewoon niks.

Dus...Ik houd maar op :D
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Nog geen login? registreer je dan eerst.
 
nCode World Domination True