 |
 |
|
| |
 |
Gepost door Mirik Smit op 04 april, 2006
Nogmaals groot aantal screenshots van Ninety-Nine Nights
Voor ons is het waarschijnlijk nog even wachten tot we de Xbox 360 hack ’n slash van Microsoft Japan kunnen spelen die in samenwerking met Phantagram en Q Entertainment in elkaar is gezet. N3: Ninety-Nine Nights lijkt echter een aardige game te worden en hier onder hebben we nog maar eens een dikke stapel shots voor jullie verzameld.

Ninety-Nine Nights draait, origineel genoeg, om de strijd tussen het goede en het slechte. De slechte machten zijn in het bezit gekomen van de legendarische Osamu-steen die in het bezit van het kwaad duistere krachten over de wereld verspreid. Deze wereld zal voor 99 dagen en nachten in duisternis gehuld zijn, om op de honderdste dag weer verlicht te worden door de zon, ten minste, als de helden en hun legers de duistere krachten verslaan. Honderden vijanden zullen vernietigd moeten worden met de helden van de kant die jij kiest.
De gameplay van Ninety-Nine Nights is voor spelers van Dynasty Warriors of Kingdom Under Fire bekend. Het draait vooral om de actie en het strategische gedeelte van het spel zal minimalistisch uitgevoerd worden. Duizenden vijanden tegelijk zullen zich om je speelkarakter dringen, waarna je deze, afhankelijk van met welk karakter je speelt, op spectaculaire wijzen van het leven kunt beroven. Spelers kunnen nieuwe wapens vinden in de spelwerelden, maar ook hun krachten opwaarderen.
Hier onder weer een dikke stapel shots van het spel, dat misschien niet erg mooi oogt, maar wel vol met actie zit! We houden je op de hoogte van de Europese releasedatum voor de 360.
Meer Info
|
 |
Meer Afbeeldingen
|
 |
|
29/08/06 - XBW Review: Ninety-Nine Nights
28/07/06 - Download de Ninety-Nine Nights demo van de ma...
14/07/06 - XBW Hands-on: N3: Ninety-Nine Nights
25/05/06 - Laatste trailers/video’s van Electronic Enter...
19/05/06 - De ultieme E3 2006 video en screenshots verza...
|
|
|
|
Managed hosting by True.nl