User
Pass
  [ Registreer ]
  [ Pass vergeten ]
Review: Dead Rising 2: Case Zero
Review: Scott Pilgrim vs The World
Review: Castlevania Harmony of Despair
Review: Shank
Review: Kane & Lynch: Dog Days
Artikelen

Xboxworld Top 5: Veelbelovende games van 2010 Xboxworld Top 5: Veelbelovende games van 2010

Previews

Halo: Reach Halo: Reach

Reviews

Dead Rising 2: Case Zero Dead Rising 2: Case Zero
Scott Pilgrim vs The World Scott Pilgrim vs The World
Castlevania Harmony of Despair Castlevania Harmony of Despair
Shank Shank
Kane & Lynch: Dog Days Kane & Lynch: Dog Days
Monday Night Combat Monday Night Combat
Tiger Woods PGA Tour 11 Tiger Woods PGA Tour 11
Hydro Thunder Hurricane Hydro Thunder Hurricane

Meer Artikelen Meer Artikelen

PAX10: Videodagboek over Warner Bros. aankomende F.E.A.R 3 PAX10: Videodagboek over Warner Bros. aankomend...
Tweede gameplay 'Experience' te bekijken van Medal of Honor Tweede gameplay 'Experience' te bekijken van Me...
XBW Review: Dead Rising 2: Case Zero XBW Review: Dead Rising 2: Case Zero
PAX10: Trailer NinjaBee's World of Keflings Live Arcade titel PAX10: Trailer NinjaBee's World of Keflings Liv...
PAX10: Stoere nieuwe teaser voor Warner Bros. Mortal Kombat PAX10: Stoere nieuwe teaser voor Warner Bros. M...
Launchtrailer te bekijken van Ubisoft's vliegtuigshooter HAWX 2 Launchtrailer te bekijken van Ubisoft's vliegtu...
Ook de MC 'RZA' aanwezig in Activision's muziekspel DJ Hero 2 Ook de MC 'RZA' aanwezig in Activision's muziek...
Trailer van nu beschikbare 'Toy Box' DLC voor Crackdown 2 Trailer van nu beschikbare 'Toy Box' DLC voor C...
Multiplayer features in Call of Duty: Black Ops videodagboek Multiplayer features in Call of Duty: Black Ops...
Trailer van Jimmys Vendetta´ content download voor Mafia II Trailer van Jimmys Vendetta´ content download v...

Meer Nieuws Meer Nieuws

Releases september Dag
 
Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned 03
Tom Clancy's HAWX 2 Tom Clancy's HAWX 2 03
Plants vs. Zombies Plants vs. Zombies 08
R.U.S.E R.U.S.E 09
Spider-Man Shattered Dimensions Spider-Man Shattered Dimensions 10
Halo: Reach Halo: Reach 14
Sonic Adventures Sonic Adventures 15
Two Worlds II Two Worlds II 17
Front Mission Evolved Front Mission Evolved 17
MorphX MorphX 17

Meer Releases Meer Releases

The Elder Scrolls IV: Oblivion
 
The Elder Scrolls IV: Oblivion
 
Platforms
Xbox 360
 
Uitgever
2K Games
 
Developer
Bethesda Softworks
 
Genre
Real-time role-playing
 
Release datum
Xbox 360
Reeds verschenen
 
Waardering
Geweldig!
Geweldig!


 
Meer info Meer info
Wat vind jij van activeringscodes voor tweedehands multiplayer?

Goed, zo verdienen developers meer geld.
7%
Maakt me niet uit, ik haal de game sowieso.
8%
Slecht, zo kan niet iedereen van de content genieten.
11%
Slecht, het is onnodige geldklopperij.
71%
Anders...
3%

Aantal stemmers: 386

[TV] Oh Oh Cherso (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) [TV] Oh Oh Cherso
Headset aansluiten op xbox met usb aansluiting (Xbox 360 Algemeen/Hardware) Headset aansluiten op xbox met usb aansluiting
USB Probleem (PC Hardware, Software & Internet) USB Probleem
Vuurwerk 2010/2011 (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) Vuurwerk 2010/2011
Xbox Wel Network Geen Internet (Xbox Live en Networking) Xbox Wel Network Geen Internet
SchoolProject: GamingPC Samenstellen 4000 Euro (PC Hardware, Software & Internet) SchoolProject: GamingPC Samenstellen 4000 Euro
Call of duty BO reveal wachters chat forum (Xbox 360 Games Forum) Call of duty BO reveal wachters chat forum
Help! (Xbox Live en Networking) Help!
Serieus probleem (Xbox 360 Games Forum) Serieus probleem
Windows Server 2003 (PC Hardware, Software & Internet) Windows Server 2003
Interview met ... (The Green Mile) Interview met ...
Update Starmember (Xboxworld.nl : Aankondigingen) Update Starmember
Vraag over HD(MI) Kabels? (Xbox 360 Algemeen/Hardware) Vraag over HD(MI) Kabels?
Films (Xbox 360 Algemeen/Hardware) Films
Hotmail laad niet maar wel bij kameraden. (PC Hardware, Software & Internet) Hotmail laad niet maar wel bij kameraden.
Live problemen HELP NEEDED (Xbox Live en Networking) Live problemen HELP NEEDED
fallout 3 (Xbox 360 Games Forum) fallout 3
Connectie problemen xbox live (Xbox Live en Networking) Connectie problemen xbox live
Regio code (Xbox 360 Algemeen/Hardware) Regio code
Expeditie Robinson: Celebs Back To Basic (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) Expeditie Robinson: Celebs Back To Basic
Xbox 360 elite (Xbox 360 Algemeen/Hardware) Xbox 360 elite
Goedkopen cdkeys! (PC Gaming) Goedkopen cdkeys!
Text Editor (PC Hardware, Software & Internet) Text Editor
xbox 360 beste beeld kwaliteid (Xbox 360 Algemeen/Hardware) xbox 360 beste beeld kwaliteid
International Cricket 2010 (Xbox 360 Games Forum) International Cricket 2010
Deel je WTF moment [Deel 19] (The Green Mile) Deel je WTF moment [Deel 19]
Password Port Forwarding (Xbox Live en Networking) Password Port Forwarding
Xbox360: DLC (Xbox 360 Algemeen/Hardware) Xbox360: DLC
[Zoek] Clan members Gamebatlles clan (Xbox Live Gaming Forum) [Zoek] Clan members Gamebatlles clan
The Dishwasher: Vampire Smile (Xbox 360 Games Forum) The Dishwasher: Vampire Smile
De Grote Voetbaldraad [Deel 28] (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) De Grote Voetbaldraad [Deel 28]
Modern Warfare 2 Toernooi Qs-Ns (Xbox Live Gaming Forum) Modern Warfare 2 Toernooi Qs-Ns
School opdracht (The Green Mile) School opdracht
Nieuw wisselforum: Mafia II (Xboxworld.nl : Aankondigingen) Nieuw wisselforum: Mafia II
gta 4 (Xbox Live Gaming Forum) gta 4
Xbox Hotmail Account Omdat? (Xbox 360 Algemeen/Hardware) Xbox Hotmail Account Omdat?
Trial All Points Bulletin (PC Gaming) Trial All Points Bulletin
Internetverbinding aanleggen (PC Hardware, Software & Internet) Internetverbinding aanleggen
help aub..  aansluitkabel die het niet doet (Xbox 360 Algemeen/Hardware) help aub.. aansluitkabel die het niet doet
User en wachtwoord onthouden (Xbox Live en Networking) User en wachtwoord onthouden

Naar Forum Naar Forum

 
Gepost door Mirik Smit op 15 juni, 2006
Oblivion content download ‘Mehrunes' Razor’ nu te krijgen

In de nieuwste content download, waar we vorige week al melding van deden kun je voor 250 Microsoft Points de grootste kerker in het spel bedwingen. In dit deze nieuwe queeste ben je op zoek naar Mehrunes’ Razor, een wapen dat vijanden in één slag doodt. In de download zijn 17 nieuwe magische voorwerpen, 12 nieuwe boeken, notities en journalen te vinden en natuurlijk is er een spannend mysterie om op te lossen. Hier onder wat shots van deze machtig grote grot om te onderzoeken.


In The Elder Scrolls IV: Oblivion brengt Bethesda de populaire Elder Scrolls franchise naar de volgende generatie consoles. Het werk begon na een succesvolle launch op de Xbox en op de PC van Morrowind. In deze fantasiewereld van 25 vierkante kilometer zul je wederom de held spelen in een groots verhaal. Je zult spelen in de hoofdprovincie van de wereld Tamriel, genaamd Cyrodiil. Je wordt al snel opgezadeld met de taak om de verborgen troonopvolger te zoeken die de lege troon van het land moet opvullen. De vorige Keizer is namelijk vermoord door een onbekende huurmoordenaar en daarmee speelt zich een ramp af in de wereld van Cyrodiil. Op het moment dat de troon onbezet is, gaan de poorten naar Oblivion open. Oblivion is de plaats waar al het slechte en alle demonen die niet thuishoren op Tamriel huizen. Zoals je begrijpt pakken deze demonen de kans om een nieuwe wereld te verpesten en beginnen de vredige dorpjes van Cyrodiil aan te terroriseren.

Het is nu aan jou om het sinistere complot te ontrafelen dat Tamriel dreigt te vernietigen en vervolgens de troonopvolger zo snel mogelijk weer op de troon te krijgen. Oblivion maakt naast een volgende generatie grafische engine gebruik van een nieuw kunstmatig intelligentiesysteem. Dit systeem heet 'Radiant AI' en stelt de computergestuurde karakters in de wereld in staat om hun eigen keuzes te maken aan de hand van de gebeurtenissen in de wereld en om hun heen. Zo besluiten ze zelf wat ze zeggen, waar ze heen gaan en wat ze doen. Zodat het lijkt alsof ze echt leven en participeren in het spel. Ook zijn de gevechten niet compleet meer gebaseerd op kans, maar zul je vijanden als je ze kunt raken met je talloze verschillende, vaak magische wapens, ook echt raken. Waar wacht je nog op? Stel je eigen karakter samen en kies het pad naar je lotsbestemming.

Hier onder wat screenshots van deze nieuwe content download, al de vijfde in de serie. Over de andere downloads kun je hier wat lezen. Fans van de titel kunnen deze download van 250 Microsoft Punten natuurlijk niet laten liggen.


Meer Info

Screenshot: Oblivion content download #5: Mehrunes' Razor
Screenshot: Oblivion content download #5: Mehrunes' Razor
Screenshot: Oblivion content download #5: Mehrunes' Razor
Screenshot: Oblivion content download #5: Mehrunes' Razor
Screenshot: Oblivion content download #5: Mehrunes' Razor
Screenshot: Oblivion content download #5: Mehrunes' Razor
25/10/09 - Gerucht: The Elder Scrolls V speelt zich 200 ... 01/03/09 - Xboxworld Forumvraag & Poll: Hoeveel uren per... 30/10/08 - Bethesda's nieuwe The Elder Scrolls titel wel... 10/07/07 - In september komt 'Game of the Year' editie v... 28/03/07 - The Elder Scrolls IV: Shivering Isles nu te d...
15/06/2006
super cool, deze wil ik wel downloaden
15/06/2006
ik niet, veel te duur zou gratis moeten zijn heb al 60 euro betaalt voor het spel
Timmeh zegt:
15/06/2006
Eeh, Mirik het moet denk ik vorige week zijn?
(begin nieuwsbericht)
15/06/2006
Wat loopt iedereen altijd te zeiken over dat het geld kost en dat het te duur is. Natuurlijk kost het geld aangezien er werkuren inzitten.... En om te stellen dat je al 60 euro voor het spel hebt betaald is natuurlijk ook kansloos, ten eerste hoef je het niet te kopen, en ten tweede je hebt die 60 euro betaald voor wat er in het spel zat en dit zijn gewoon extra's.
Mij lijkt dit wel leuke content, weer eens wat nieuws en klinkt wel intressant.
MiGilleS zegt:
15/06/2006
@Qontroller

opzich heb je gelijk allleenn !! op de PC zijn deze dingen goedkoper of zelfs gratis dus waarom moet je op de Xbox er wel voor betalen ? (betaald ook al voor Xbox Live... en INet...) én vind jij 250 a 150 points niet duur dan ?? Das best veel voor een paar Kb/Mb (oude Oblivion contents zijn er weinig Kb ;) )

Dus ik vind het wel jammer.. maar het is idd wel een extra dus ik weet het niet hoor, vind het wel duuur
Mirik zegt:
15/06/2006
ik speel dit spel al 180 uur, 60 is dan niet echt bepaald veel...je betaald 7 euro voor 2 uur in de bioscoop.

gezeur...
erik991 zegt:
15/06/2006
niks gezeur...
je betaald al 60 eurotjes
dan kan je ook nog iets van 15 euro aan contents kopen
gewoon fucking afzetterij
eigenlijk de meest kloote content moet tog wel "The orrey" zijn
ik probeerde zo snel mogelijk arch-mage te worden om die ruimte in te kunnen...
ik arch-mage kan het nog niet moet je eerst iets van 2 euro
betalen voordat je daaro in kan :S
dan word je tog ook fucking opgelicht
of zie ik dat verkeerd?
Mirik zegt:
15/06/2006
als de content al af was en in het spel gestopt had kunnen worden, dan wel, maar hoe wil je daar achter komen?

jij gaat er vanuit dat het zo was, maar dat betekend niet dat dat waar is. als het niet af was, dan is het ook geen afzetterij, dan is het extra content... maar goed, eindeloze discussie, je hoeft het niet te kopen! :)
berrry zegt:
16/06/2006
Ik vind het jammer dat je voor van alles en nog wat op Marketplace points moet neerleggen. Voor deze kan ik het echter wel begrijpen dit is echt wel een hoop nieuwe sh*t, maar bijv. dat Horse Armor Pack was wel echte onzin want dat kwam slechts 2 weken na de realease uit dus die codering was toch al zo goed als klaar, dus om daar nou ook points voor te vragen...wat is er gebeurd met de dagen dat je nog gratis uitbreidingen kon downloaden...
MiGilleS zegt:
16/06/2006
[quote]ik probeerde zo snel mogelijk arch-mage te worden om die ruimte in te kunnen...
ik arch-mage kan het nog niet moet je eerst iets van 2 euro
betalen voordat je daaro in kan :S
dan word je tog ook fucking opgelicht
of zie ik dat verkeerd?[quote]\


had ik ook :O !!!

en die horse armor IS afzetterij !
Kijk ik zeg het nog 1 keer op de PC is die GRATIS !! én de game is nog goedkoper ook ! dus ik vind dat ze dit gratis moet/moesten maken ! KLAAR. mijn mening..
Mirik zegt:
16/06/2006
@berry: een game wordt niet de dag voordat hij uitkomt afgemaakt. een spel is al 3 maanden compleet af qua content en features voordat hij in de winkel ligt...

kortom er hadden mensen al 3 maanden en twee weken aan kunnen werken voordat hij uitkwam
Daizze zegt:
16/06/2006
IEDEREEN die een spel koopt van Bethesda weet dat hij gewoon een BETA versie koopt waar nog 100 hotfixes en patches nodig zijn om het goed te laten draaien.

Bethesda moet toch ergens het geld vandaan halen om hun troep te blijven supporten.

Begrijp me niet verkeerd, ik speel Oblivion ook en vind het een leuk spel. Maar het is weer zo ontzettend in de traditie van TES dat het spel overloopt met bugs, glitches, etc etc.
16/06/2006
ik ga deze zeker meteen downloaden, ik heb toch nog 370 points over van mijn vorige oblivion content dus dit kan er heus wel ff vanaf. en zoals het klinkt is deze download het zeker waard.
alleen jammer dat ik telkens weer opnieuw begin
WizzNL zegt:
16/06/2006
Zeikerds zullen er toch altijd zijn. Oblivion is zonder de extras gewoon een compleet spel, met genoeg uren gameplay enz. De downloads zijn gewoon extras die niemand moet kopen als ze dat niet willen. Je hebt de extras niet nodig om de game te spelen ofzo. En de updates om de bugs te fixen...die zijn gewoon gratis. En voor de mensen die zeuren dat de downloads op de PC gratis zijn...speel je toch gewoon op de PC.
16/06/2006
kan je ook ergens points voor 10 euro ofzo kopen?? ik kan namelijk alleen maar 2100 points vinden in de winkels?
Yerewn zegt:
16/06/2006
ik vind het een goede contentdownload, grote dungeon!
WizzNL zegt:
16/06/2006
@ halo_operator : In de winkel kun je alleen die 2100 punten kopen. Via Xbox Live kun je ook andere bedragen kiezen, je hebt hiervoor wel een credit card nodig.
16/06/2006
@halo_operator
je kan gewoon via internet met credit card points kopen voor 6, 12, 24, of 60 euro.en ik geloof dat in de winkel ze beginnen bij 24 euro. ik weet niet zeker maar dat zijn de enige die ik heb gezien.
16/06/2006
oh maar ik heb geen creditcard:P
16/06/2006
jezus ik snap echt niet waarom iedereen loopt te zeiken over dat geld, koop het dan gewoon niet! ik koop gewoon de dingen die ik het leukst vind... en een giga grot, nou dat vind ik niet zo bijzonder, dus deze sla ik over.
capcom23 zegt:
16/06/2006
Ik begrijp dat mensen er vel tegen zijn, maar je moet het ook anders zien. Deze download is gewoon waard om te hebben, maar je kunt ook zonder. Er zijn vast al mensen die het 24/7 gespeeld hebben en van alles ontdekt hebben en die hebben nu hierdoor wat extra's. Als je er voor over hebt ga je het downloaden anders niet. En ja bepaalde updates zouden gewoon gratis moeten zijn. Maar als je gaat nadenken hoeveel tijd er in gestopt moet worden om zoiets te kunnen creeren dan is die 2 euro zeker wel waard. Zo zie ik het tenminste. Ik heb 2 meningen er over.
Unrealist zegt:
16/06/2006
Ja , voor een expansion pack moet je ook betalen alleen nu kun je zelf kiezen welk onderdeel je wil kopen en welke niet.
tricker zegt:
16/06/2006
Deze downloads zijn niet!! ik herhaal niet!! verplicht!!! en duur? common pussies -_- get a job!!! en wat Kobold zegt heeft die ook nog gelijk aan!!
16/06/2006
Ik vind idd ook dat veel mensen lopen te zeuren als iets wat microsoft punten kost.. Kan ik me eigen heel erg aan storen ik bedoel km op zeg je hoeft het niet te kopen en je weet nu toch wel dat game'n een dure hobby kan zijn.Dus stop er dan mee of hou gewoon op met elke keer dat gezeik van ooh kost weer 150 punten snik snik

Ciaooo all _0/
axess zegt:
16/06/2006
ja ben met je eens ...
echt veel zeurpieten zijn er die bij het minste wat kost beginnen te janken
M-F-z0r^ zegt:
16/06/2006
idd. 15 euro extra is ook heel erg kinderachtig overdreven, ik wil niet veel zeggen maar ik denk dat alles bij elkaar nu ongeveer 800 gamerpoints is, en dat is toch echt niet meer als 6 euro =/

16/06/2006
w00t heb er nog precies 250 over moet ik alleen wel weer bijvullen
Edris zegt:
16/06/2006
morgen nog een kaartje halen. Mijn bankje op de marketplace is leeg :(

en voor degene die hier zeuren over het geld. Ipv te zagen, gaat werken... dan komt het niet op een euro of 10.
da's hier zagen om te zagen precies. djeezes vind je het te duur download het dan gewoonweg NIET.
16/06/2006
k vind dat kobold wel gelijk heeft, je bent toch niet verplicht om het te kopen of wel dan?? en als je als argument gebruikt dat het op de pc goedkoper is en het xbox spel ook duurder is dan op de pc waarom heb je dan een 360 gekocht? dat wist je toch van te voren... IK vind wel dat ze er geld voor mogen vragen maar 300 points voor een nieuw paardje en een harnasje vind ik wel aan de hoge kant... Maar Edris heeft wel gelijk als je gewoon gaat werken, ik werk ook een paar uur in de week en ik hoef egt niet op 10 euro meer of minder te kijken...
berrry zegt:
17/06/2006
@ Kobold

2 Maart ging Oblivion Gold en 18 dagen later kwam hij uit je gaat me niet vertellen dat pas daarna dachten...laten we horse armor maken! Zo codering maken doe je ook niet in een dag. Dat was allang klaar man.
killaaar zegt:
17/06/2006
nice
erik991 zegt:
19/06/2006
maar even ontopic ;)
dat zwaard wat aan het einde ligt
zuigt eigenlijk ook best wel...
de magical enchantet wapens die je onderweg vind zijn stukken beter...
maar die download was wel weer goed voor 2uur gameplay...
berrry zegt:
22/06/2006
Welk niveau/hitpoints heeft dat zwaard?
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Nog geen login? registreer je dan eerst.
 
nCode World Domination True