[ Registreer ]
[ Pass vergeten ]

Artikel: XBW Podcast 7: Bring the Payne
Review: Sonic the Hedgehog 4: Episode 2
Review: FIFA 12
Review: Trials Evolution
Artikel: XBW Podcast 6: E3 en Arcade games
Artikelen

XBW Podcast 7: Bring the Payne XBW Podcast 7: Bring the Payne
XBW Podcast 6: E3 en Arcade games XBW Podcast 6: E3 en Arcade games
E3 2012: de persconferenties en aanwezige games E3 2012: de persconferenties en aanwezige games
XBW Podcast 5 - Black Ops 2: Vernieuwing? XBW Podcast 5 - Black Ops 2: Vernieuwing?

Reviews

Sonic the Hedgehog 4: Episode 2 Sonic the Hedgehog 4: Episode 2
FIFA 12 FIFA 12
Trials Evolution Trials Evolution
Shank 2 Shank 2
Kinect Star Wars Kinect Star Wars
The Witcher 2: Assassins of Kings The Witcher 2: Assassins of Kings

Meer Artikelen Meer Artikelen

Teaser van Tomb Raider-reboot Teaser van Tomb Raider-reboot
Prachtige nieuwe screenshots van de RPG Of Orcs and Men Prachtige nieuwe screenshots van de RPG Of Orcs...
Verhaaltrailer van goede ogende XBLA side-scroller Deadlight Verhaaltrailer van goede ogende XBLA side-scrol...
Derde trailer van Eden Games' Test Drive: Ferrari Racing Legends Derde trailer van Eden Games' Test Drive: Ferra...
'Boss' gameplay trailer van beat 'm up Lollipop Chainsaw 'Boss' gameplay trailer van beat 'm up Lollipop...
Lees de leuke punten uit Bungie's maffe contract met Activision Lees de leuke punten uit Bungie's maffe contrac...
Inversion uitgesteld naar juli Inversion uitgesteld naar juli
Aankondigingstrailer van Harry Potter for Kinect Aankondigingstrailer van Harry Potter for Kinect
XBLA-titel Bang Bang Racing verschijnt op 6 juni XBLA-titel Bang Bang Racing verschijnt op 6 juni
Anarchy Reigns tot nader order uitgesteld Anarchy Reigns tot nader order uitgesteld

Meer Nieuws Meer Nieuws

Releases mei Dag
 
Mad Riders Mad Riders 30
Game of Thrones Game of Thrones 31
Test Drive: Ferrari Racing Legends Test Drive: Ferrari Racing Legends 31
 
Releases juni Dag
 
Virtua Fighter 5 Final Showdown Virtua Fighter 5 Final Showdown 06
Bang Bang Racing Bang Bang Racing 06
Babel Rising Babel Rising 13
Lollipop Chainsaw Lollipop Chainsaw 15
Steel Battalion: Heavy Armor Steel Battalion: Heavy Armor 22
Spec Ops: The Line Spec Ops: The Line 29
London Olympics 2012 London Olympics 2012 29

Meer Releases Meer Releases

Wat vind je van de XBW.nl podcast?

Gaaf, ga zo door!
23%
Wel aardig.
11%
Ik vind er niets aan.
7%
Geen idee, ik moet nog luisteren!
24%
Het interesseert me niet.
36%

Aantal stemmers: 104

Diablo 3 (PC Gaming) Diablo 3
Tomb Raider (Xbox 360 Games Forum) Tomb Raider
Het Grote Voetbalshirt Topic [deel 4] (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) Het Grote Voetbalshirt Topic [deel 4]
Dragon's Dogma (Xbox 360 Games Forum) Dragon's Dogma
Max Payne 3 [Deel II] (Xbox 360 Games Forum) Max Payne 3 [Deel II]
FIFA 12 Ultimate Team [Deel 10] (Xbox 360 Games Forum) FIFA 12 Ultimate Team [Deel 10]
Xbox 360 Games Installatie Groottes (Xbox 360 Games Forum) Xbox 360 Games Installatie Groottes
[Centraal] Klaagbaak voor modereer-actie's! (Xboxworld.nl : Frontpage en forum discussie) [Centraal] Klaagbaak voor modereer-actie's!
Xbox LIVE Arcade Games [Deel 11] (Xbox 360 Games Forum) Xbox LIVE Arcade Games [Deel 11]
[Formule 1] Seizoen 2012 (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) [Formule 1] Seizoen 2012
[Algemeen] Nieuws (Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle) [Algemeen] Nieuws
Metal Gear Solid HD Collection (Xbox 360 Games Forum) Metal Gear Solid HD Collection
[Algemeen] Xbox 360 met externe Harddisk / hdd (Xbox 360 Algemeen/Hardware) [Algemeen] Xbox 360 met externe Harddisk / hdd
Wat luister je nu? [Deel 19] (The Green Mile) Wat luister je nu? [Deel 19]
Ghost Recon: Future Soldier (Xbox 360 Games Forum) Ghost Recon: Future Soldier

Naar Forum Naar Forum

 
Gepost door Mirik Smit op 22 februari, 2007
Mark Ecko en Human Head vormen team voor nieuwe game

Een tweetal jarengeleden ontwikkelde Mark Ecko, modeontwerper, een gameconcept voor Atari in de vorm van Mark Ecko’s Getting Up:Contents Under Pressure. Naast dat de naam te lang was, was de kwaliteit van de titel een kleine teleurstelling. Ondanks dat geeft de modeontwerper aan nog lang niet klaar te zijn met videogames en kondigt hij aan zijn gameconcepten bedacht door studio Mark Ecko Entertainment tot leven te laten roepen door Prey ontwikkelaar Human Head.


Hoewel er natuurlijk niets bekend is over de titel die er in ontwikkeling is, of in ontwikkeling genomen gaat worden, is het in ieder geval interessant om te concluderen dat in de aankondiging niet gerept wordt over Mark Ecko’s vorige poging; Getting Up: Contents Under Pressure. We kunnen alleen maar aannemen dat de titel zowel kritisch als financieel verschrikkelijk gefaald heeft en daardoor het noemen niet waard leek te zijn. Je schept immers geen vertrouwen in je nieuwe product door je oude gefaalde product te noemen. Getting Up was een platformer in een door Mark Ecko bedachte wereld waarin de speler door middel van jet spuiten van graffiti op uitdagende plekken vooruitgang boekte.

De nieuwe titel van Mark Ecko en Human Head zal eveneens een actietitel worden, maar zoals wij de persmelding interpreteren zal het geen direct vervolg worden, of afgeleide ijn van de gameplay in, Getting Up. Of Mark Ecko nog steeds Atari als uitgeverspartner heeft lijkt ons sterk, maar daarover zijn nog geen details bekend. We zijn benieuwd hoe de jongens bij Human Head, toch niet het meest modieuze zooitje gameontwikkelaars, zich in de wereld van Mark Ecko gaan verdiepen om dit nieuwe project van de jonge ontwerper tot leven te brengen. Het zal geen titel worden als Prey, zo verwachten wij.

Met de belofte meer nieuws over het spel te verstrekken in de komende maanden laten wij jullie achter met de gedachte; ‘excentrieke miljonair en gameliefhebber gooit geld in gameontwikkeling voor persoonlijk plezier’. Nu maar hopen dat hij één keer slaagt.


22/02/2007
nou ben benieuwd of het wat wordt hopelijk geen game die ze gaan rushen
22/02/2007
Ben benieuwd naar de game :D
22/02/2007
kan van alles worden ja...
mark eckos getting up leek me wel leuk en origineel, maar niets voor mij...
High 5 zegt:
22/02/2007
We krijgen een beeldige mauve gamesverpakking met lichtroze streepaccenten langs de rand.
De game komt met een eigen set accessoires die het geheel een informele uitstraling geven, heel geschikt voor parties en zomeravonden.
Let ook eens op het paarsblauwe instructieboekje met een vrolijke afwerking in glanspapier, met grijszwarte lettertjes.
22/02/2007
@ High 5

Waar slaat dat op? xD
High 5 zegt:
22/02/2007
@ born2Bwild

Hint 1: mode... mode-ontwerper... modeshow?
Hint 2: sarcasme... poging tot humor... duh?
:P
Potmikje zegt:
22/02/2007
whaha High 5...High 5...ben benieuwd maar verwacht er eigenlijk weinig van _0/

ps we missen een High 5 smiley :+
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Nog geen login? registreer je dan eerst.
 
nCode World Domination True