Dewi Welvaart | zaterdag 18 Jul 2015, 22:39
Volgens Gearbox Studios wel!
"It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum." Ahhhhh, Duke Nukem. Zoals Duke Nukem Forever. De game was al legendarisch voordat het in de schappen lag. Aangekondigd in 1997 en uiteindelijk beschikbaar in 2011. Om vervolgens zwaar tegen te vallen. Maar Randy Pitchford, de baas van Gearbox Studioes, heeft gezegd, samen met een andere ontwikkelaar, te willen werken aan een nieuewe Duke Nukem game. Zij hebben immers met een reden de franchise-rechten overgenomen:
‘Ik heb niet de franchise binnen gehengeld om mensen enkel Duke Nukem Forever te laten spelen’ legt Pitchford uit. ‘Dat was meer de prijs die ik moest betalen om Duke Nukem als geheel nog een kans te geven in de toekomst.’
Wie weet. Wellicht komt Gearbox Studios met een Duke Nukem game die ons omver blaast. Ik ben stiekem toch nieuwsgierig. Tot die tijd kunnen we genieten van heerlijke oneliners.
Bron: Xboxnederland.nl
Ja graag! :D
DNF was alleen zo slecht omdat het zichtbaar was dat er twaalf jaar en door vijf verschillende devs aan gewerkt was. Gewoon eentje met een dedicated team erachter en met een normale ontwikkelingstijd en dat moet wel lukken dan toch?
Dat denk ik dus ook. Als er één dedicated team op zit, moet het goed komen!